ضمن تشکر از حسن انتخاب شما فروشندگان گرامی و خریداران محترم در سایت کالارو مستلزم هستیم تا قوانین سایت کالارو را در راستای ایجاد شرایط بهتر و امن تر برای فورشندگان و خریداران گرامی ایجاد نمایدو این سایت بر پایه قوانین تجارت الکترونیکی اصول بنیادی خود را اعلام خواهد نمود.لذا مطالعه این بخش و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش تاما قوانین سایت کالارو می باشد. 

_ جهت هر گونه خرید یا نمایش محصول در فروشگاه ثبت نام  در سایت کالارو الزامی می باشد.

_ جهت هر گونه نمایش کالا در سایت کالارو نیاز به تائید مدیریت سایت می باشد. لذا ابتدا محصولات خود را در پنل مدیریت خود ثبت نمائید و منتظر تائیدیه مدیر سایت بمانید.

_ قبل از هرگونه اقدام به انجام ثبت نام  ، مطالعه کلیه قوانین سایت کالارو الزامی می باشد.

_ درج آدرس پستی و کد ملی و تمام فیلدهای ستاره دار در بخش ثبت نام   الزامی است.

_ ارسال اطلاعیه ها و سایر بخش نامه ها به خریداران سایت و فروشندگان محترم به شماره همراه یا پنل مدیریتی آنها انجام می پذیرد لذا با دقت فرم ثبت نام  را تکمیل نمائید.

_ کلیه اطلاعات شخصی مندرج در فرم ثبت نام در نزد سایت کالارو محفوظ و محرمانه باقی خواهد ماند و انان را به هیچ نهاد یا سازمان دیگری منتقل نخواهد نمود مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد. و کاربران و خریداران، انچه را که شخص فروشنده از اطلاعات فروشگاهش در صفحه سایت خود بارگذاری نموده باشد قابل رویت است.

_ هر فروشگاهی که ازطرح یک لوگو برای فروشگاه خود استفاده نماید،  کلیه حقوق مادی و معنوی آن لوگو بر عهده خود فروشگاه مذکور می باشد.

_ هرگاه یک خریدار در جریان خرید یک کالا متضرر معنوی یا مالی گردد فروشگاه مذکور باید جوابگوی قوانین سایت و فروشگاهی کالارو باشد و کلیه مسئولیتهای قانونی بر عهده آن فروشگاه خواهد بود.

_ هر فروشنده بايد به نحوی تبليغ کالای خود را در صفحه سایتش داشته باشد  كه مصرف كننده به طور دقيق، صحيح و روشن اطلاعات مربوط به كالا و خدمات را درک كند.

_ هر فروشگاهی که برای ارائه محصول خود نیاز به اخذ قرارداد دو طرفه داشته باشد مستلزم است در صفحه فروشگاه خود توضیحات لازمه را درج نماید در غیراینصورت تخلف فروشگاهی درنظر گرفته خواهد شد و مسئولیت بعدی آن بر عهده خود فروشگاه مذکور می باشد.لذا از فزوشندگان گرامی خواهشمندیم در تکمیل اطلاعات فروشگاه خود دقت فرمایند.

_ فروشنده بايد به طور جداگانه ضمن تأييد اطلاعات مقدماتی در صفحه سایت خود ، اطلاعات زير را درج نمايد:

الف- آدرس محل تجاري يا كاری تأمين كننده برای شكايت احتمالی.

ب- اطلاعات راجع به ضمانت و پشتيبانی پس از فروش.

ج- شرايط و فراگرد فسخ معامله به موجب مواد (37) و (38)  قانون تجارت الکترونیک.

د- شرايط فسخ در قراردادهای انجام خدمات.

_ در صورتی كه فروشنده در حين معامله به دليل عدم موجودی كالا و يا عدم امكان اجرای خدمات، نتواند تعهدات خود را انجام دهد، بايد مبلغ دريافتی را فوراً به مخاطب برگرداند، مگر دربيع كلی و تعهداتی كه برای هميشه وفای به تعهد غير ممكن نباشد و مخاطب آماده صبر كردن تا امكان تحويل كالا و يا ايفای تعهد باشد. در صورتی كه معلوم شود فروشنده از ابتدا عدم امكان ايفاي تعهد خود را می‌دانسته، علاوه بر لزوم استرداد مبلغ دريافتی، طبق قوانین تجارات الکترونیکی با وی برخورد خواهد شد. لذا فروشندگان در تحویل و فروش کالای فروشگاه خود دقت فرمایند.

_ چنانچه خریدار از حق انصراف استفاده کند ، سایت کالارو و فروشگاه بدون مطالبه هیچ گونه وجهی باید مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به حساب خریدار برگردانند.

_ هر فروشنده موظف خواهد بود که کد تائیدیه خرید روزانه  را برای مدیریت سایت در پایان هر روز در پنل فروشگاهی خود ، تائید نماید.این تائیدیه به منزله اتمام مرحله خرید و عدم مرجوعی کالا می باشد و سایت کالارو موظف به پرداخت هزینه فروشندگان محترم می باشد.

_ دریافت کالا توسط خریدار به منزله تأیید کالا می باشد.

_ جهت خرید ایمن ، پرداخت هزینه کالا فقط از طریق درگاه بانکی سایت کالارو امکان پذیر می باشد.

_ چنانچه خریدار کالای خود را طبق قوانین خرید سایت  www.kalaro.ir  خریداری نماید ، سایت کلیه مسئولیت های ارسال و صحیح بودن کالا را بر عهده خواهد گرفت.در غیر اینصورت هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.

_ برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.

_ درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس tabatabaei.uni@gmail.com ایمیل نمائید.

 _ کلیه قیمت های ذکر شده برای کالاها در صفحه فروشندگان به منزله قیمت روز می باشد  و در صورت عدم تعیین قیمت روزانه ، قیمت درج شده برای کالای نمایش داده شده در صفحه سایت، در سبد کالا محاسبه می گردد.

_ هر فروشنده بعد از تکمیل صفحه فروشگاهی خود ، به ازای هر خرید توسط خریدار یک پیام برای وی ارسال می گردد و یا باید هر روز پنل مدیریت فروشگاه خود را کنترل نماید تا از وضعیت چک لیست ارسال کالاهای خریداری شده در جریان قرار بگیرد و پیگیری های لازم را برای ارسال سریع کالا انجام دهد.

_ به محض ثبت سفارش از طرف خریدار، فروشنده موظف به ارسال کالا می باشد و زمان ارسال کالا با توجه به نوع خرید از هر فروشگاه متفاوت حواهد بود.چنانچه تأییدیه دریافت اعلام نگردد ، هزینه واریز شده از طرف خریدار به حساب وی مرجوع می گردد و فروشگاه مربوطه ، اخطار اولیه از سمت سایت رادریافت خواهد نمود.

_ چنانچه فروشگاهی 3 اخطار از سمت مدیریت سایت کالارو دریافت نماید،به صورت اتوماتیک از طرف سایت کالارو، آن فروشگاه معلق و تعطیل خواهد شد.

_ فروشنده موظف به دریافت رسید تحویل کالا می باشد و پرداخت هزینه از سمت سایت منوط به ارسال رسید تحویل کالا می باشد.

_ اطلاعات هر محصول آرایشی و بهداشتی در سایت کالارو صرفا به منظور اطلاع رسانی بوده و خریدار باید قبل از خرید مطالعه میدانی نسبت به محصول مورد نظر را داشته باشد و سایت کالارو هیچ گونه تعهدی در قبال اطلاعات مندرج بر روی بسته های آرایشی و بهداشتی یا عوارض بعد از مصرف (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) و انجام مشاوره و ... را ندارد و تمام مسئولیت خرید این گونه کالاها بر عهده خود مشتری می باشد و غیر قابل مرجوع خواهد بود.